Dla pacjentów

Jeśli cierpisz na


  • reumatoidalne zapalenie stawów,

  • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa,

  • przewlekłe bóle krzyża,

  • dnę moczanową i inne nieurazowe schorzenia narządu ruchu,

  • stwardnienie rozsiane,

  • chorobę Parkinsona,

  • cukrzycę typu 2,

  • nadciśnienie tętnicze


i dotychczasowe leczenie nie było w pełni skuteczne to masz szansę na skorzystanie z leków najnowszej generacji.Nasza placówka jest ośrodkiem medycznym interdyscyplinarnym, skupiającym specjalistów wielu dziedzin medycyny. Dzięki temu otoczymy Cię kompleksową opieką medyczną.


Zajmujemy się lekami innowacyjnymi, które maja szansę wejść do „arsenału medycyny”. Niektóre z nich są zarejestrowane i dostępne na rynku, inne są w trakcie badań klinicznych. Niestety problemem w Polsce jest ich wysoka cena po rejestracji. Niektóre z badanych leków mają rejestrację i badamy je w innym wskazaniu.


Wiele leków badanych przez nas zostało już zarejestrowanych i służy wielu chorym. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie medycyny wynosi 15 lat i przez ten okres brało udział w tym przedsięwzięciu ponad 2000 pacjentów.


Udział w tych programach jest całkowicie dobrowolny i bezpłatny. Możesz wycofać się w dowolnym momencie z badania bez podania przyczyny i żadnych konsekwencji.


Biorąc udział w badaniu jesteś ubezpieczony przez sponsora badania. Ponadto w tych programach wykonuje się szereg badań w laboratoriach zagranicznych, niedostępnych w Polsce. Niejako przy okazji wykrywa się schorzenia, o których pacjent wcześniej nie wiedział.


Nad bezpieczeństwem Twoim czuwa Ministerstwo Zdrowia oraz Komisja Bioetyczna , która stoi na straży Twojego bezpieczeństwa. Nasza praca jest pod ciągły nadzorem odnośnych władz. W czasie trwania programu systematycznie są wykonywane badania monitorujące Twoje bezpieczeństwo.


Pacjent biorący udział w badaniu ma stały i pełny dostęp do lekarza prowadzącego i może w dowolnym momencie zwrócić się ze swoim problemem zdrowotnym. Za całość badania i bezpieczeństwo odpowiadamy imiennie.