hamburger icon
mobile phone icon
mobile phone icon
ul. Studzienna 35-36/A, 82-300 Elbląg
mobile mail icon
close menu icon
map icon
ul. Studzienna 35-36/A, 82-300 Elbląg

WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy ośrodkiem prowadzącym badania kliniczne od 2004 roku.

Doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych mamy od 1999r.
Dotychczas w naszym ośrodku przeprowadziliśmy około 170 badań klinicznych fazy II, III i IV z udziałem około 1700 pacjentów, w zakresie reumatologii, neurologii, diabetologii, hipertensjologii, dermatologii, alergologii i endokrynologii.

Współwłaścicielem i Dyrektorem ośrodka Jest Dr nauk Medycznych Jan Brzezicki, specjalista Reumatolog, który w większości naszych badań pełnił funkcję Głównego Badacza. Jesteśmy zaineresowani projektami głównie w dziedzinach: reumatologia, endokrynologia i choroby metaboliczne (w tym otyłość i diabetologia), neurologia, dermatologia, alergologia.

 

Na stałe z ośrodkiem współpracuje 16 lekarzy (lekarze rodzinni oraz specjaliści z dziedzin wymienionych powyżej). W ośrodku zatrudnione są 4 pielęgniarki, oraz 6 koordynatorów. Wszyscy członkowie zespołu mają wieloletnie doświadczenie w badaniach klinicznych, posiadają certyfikaty GCP, obsługują wymagane w badaniach elektroniczne systemy informatyczne (EDC/ IWRS), mają doświadczenie we współpracy z laboratoriami centralnymi.

Współpracujemy również z laboratorium lokalnym, pracowniami rentgenowskimi, rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej i pracownią neurofizjologiczną.
W placówce funkcjonują dwa gabinety zabiegowe, gabinety lekarskie, biura koordynatorów, gabinet dla monitorów badania, pomieszczenia do przechowywania dokumentacji badania, pomieszczenie apteczne, poczekalnie i pokój socjalny dla pacjentów. Dysponujemy również własnym archiwum o powierzchni 200 m2.

Ośrodek wyposażony jest w pełni w odpowiedni certyfikowany sprzęt medyczny i urządzenia biurowe konieczne do prowadzenia badań.

 

 

map icon
ul. Studzienna 35-36/A, 82-300 Elbląg
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda